Klub Twórczego Malucha już działa!

Nauka zabawy z innymi dziećmi, gimnastyka dla opiekuna i smyka czy warsztaty szydełkowania – to tylko niektóre nowe propozycje w Domu Kultury Morena w Gdańsku. W niedzielę, 9 lutego odbyło się wielkie otwarcie Klub Twórczego Malucha oraz Strefy Rodziny.

Klub Twórczego Malucha to innowacyjna propozycja dla dzieci w różnych grupach wiekowych i w różnym czasie.

  • Grupa stała dla dzieci w wieku 3 – 4 lata. Alternatywne wyjście dla tych maluchów, które nie dostały się do przedszkola albo z innych powodów zostały w domu. Zajęcia dla dzieci będą odbywały się codziennie w godzinach 9.00 – 13.00. To kółko teatralne, zabawy plastyczne i muzyczne, zabawy integracyjne i ruchowe. Ale nie tylko. Dzieci będą uczestniczyły dwa razy w tygodniu w lekcjach języka angielskiego.
  • Grupa „na godziny” to opieka dzieci od 3-10 lat. Popołudniami dodatkowo stworzyliśmy specjalny „punkt opieki nad dzieckiem”. Będzie można zostawić tam swoje pociechy „na godziny”.  To nie tylko opieka nad dziećmi, ale również twórcze zabawy pod okiem wykwalifikowanej kadry. Punkt będzie czynny od godz. 16.00 do 20.00.

Strefa Rodziny – to projekt, który będzie integrował całe rodziny. Jak? Poprzez udział rodziców i dzieci w przeróżnych warsztatach tematycznych, wspólnych spotkaniach czy imprezach. W Strefie rodziny każdy będzie miał szansę rozwijać swoje pasję, zainspirować się nowymi pomysłami czy chociażby zdobyć wiedzę na interesujące go tematy. To także miejsce w którym znajdziecie możliwość odpoczynku i wytchnienia. To tutaj będziecie mogli poprawić swój wygląd oraz nabrać motywacji do działania! Organizatorzy gwarantują profesjonalną ekipę szkoleniową, wspaniałą atmosferę zajęć oraz satysfakcję z dobrze spędzonego czasu.

 

 

 

 

 

 

Foto: facebook.com/domkultury.morena

Projekt i wykonanie: Mehowmy