Kibicujmy razem!

Jesteśmy już po pierwszym meczu z Grecją, a przed nami kolejne rozgrywki z Rosją i Czechami. Największa sportowa impreza w historii Polski to świetna okazja do integracji.


Ponieważ oczy całego świata skierowane są w tej chwili na nasz kraj pokażmy wszystkim, że umiemy się dobrze bawić, kibicować i jesteśmy po prostu świetnymi gospodarzami! Najbliższy mecz polskiej reprezentacji już za kilka godzin, gramy z Rosją więc zmobilizujmy siły do wspólnego kibicowania!


Po pierwsze najważniejszy jest strój. Niech ulice zrobią się biało-czerwone, pamiętajmy o flagach, koszulkach czy pomalowaniu twarzy. Oprócz siebie można udekorować samochody, okna, balkony i co tylko przyjdzie nam do głowy.


Po drugie kibicujmy razem. Wiadomo nie od dziś, że w grupie siła. Podczas Gdańskich Dni Sąsiadów poznaliście swoich sąsiadów bliżej, a wspólne kibicowanie to świetna okazja do podtrzymania dobrych, sąsiedzkich relacji. Przygotujcie przekąski i zapukajcie do drzwi obok. Może jest też możliwość zorganizowania osiedlowej strefy kibica? Zapytajcie w lokalnym domu kultury i zaproście krewnych i znajomych do wspólnego kibicowania.


Jeśli nie macie ochoty nic organizować i chcecie po prostu przyłączyć się do innych kibiców poszukajcie informacji w swojej okolicy, gdzie można kibicować razem albo wybierz się do oficjalnej Strefy Kibica na Plac Zebrań Ludowych. Strefa czynna jest od 7 czerwca do 1 lipca i wstęp do niej jest całkowicie bezpłatny. Dla najbardziej leniwych zostają chłodne napoje i zagryzki na domowej kanapie przed własnym telewizorem.


Bawcie się, kibicujcie i przybierzcie biało-czerwone barwy specjalnie dla naszej reprezentacji.

 


Ola

Projekt i wykonanie: Mehowmy