Już w ten weekend rusza kolejny Blog Forum

Jurek Owsiak, Ojciec Leon Knabit, Draginja Nadaždin, Radek Kotarski – ich różne spojrzenia na b(v)logosferę poznamy podczas czwartej edycji Blog Forum Gdańsk 2013. Goście z Polski i z zagranicy w czterech panelach dyskusyjnych opowiedzą o swoich pasjach, które zainspirowały ich do zmiany.

W najbliższy weekend 16-17 listopada 2013 roku Miasto Gdańsk ponownie stanie się stolicą polskiej b(v)logosfery. Blisko 300 osób weźmie udział w dwudniowych spotkaniach, panelach dyskusyjnych, sesjach pytań i odpowiedzi oraz imprezach towarzyszących, jak spacer po festiwalu Narracje czy blogerskie bieganie.

Forum cieszy się zainteresowaniem nie tylko b(v)logerów, ale również ich czytelników, dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie nowych mediów. Dla wszystkich organizatorzy, Miasto Gdańsk i Instytut Kultury Miejskiej, jak co roku przygotowali transmisję on-line dostępną na stronie www.blogforumgdansk.pl i na www.facebook.com/BlogForumGdansk.

– Na zakończenie tegorocznej edycji przygotowaliśmy specjalną uroczystość – mówi Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta. – Po raz trzeci przyznamy nagrody w konkursie Blog of Gdańsk, a po raz pierwszy nagrody w konkursie Blog Forum Gdańsk Award 2013 w kategoriach: „Społecznie odpowiedzialny bloger”, „Wpływowy bloger”, „Marka przyjazna blogerom”. Zwycięzców Blog Forum Gdańsk Award 2013 wytypowali sami b(v)logerzy, uczestnicy tegorocznej edycji Blog Forum Gdańsk.

Organizatorzy zachęcają do używania #BFGdansk i do śledzenia wydarzeń związanych z konferencją na www.facebook.com/BlogForumGdansk i www.twitter.com/BlogForumGdansk.


Foto: facebook.com/BlogForumGdansk

Projekt i wykonanie: Mehowmy