Już jutro Inżynierskie Targi Pracy 2012

Wszystkim studentom, którzy są zainteresowani rozwojem swojej kariery i chcą poznać potencjalnych pracodawców, przypominamy, że już jutro na Politechnice Gdańskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy.


29 lutego w godzinach od  9 do 15 na dziedzińcu Politechniki zaprezentują się przedstawiciele między innymi  branży informatycznej, budowlanej czy konsultingowej. Uczestnikami targów będą również instytucje promujące akademicką przedsiębiorczość. Prócz ofert zatrudnienia, praktyk, stażu, czy wskazówek dotyczących procesu rekrutacji, wiele firm szykuje dla odwiedzających konkursy z nagrodami.  Rozstrzygnięty zostanie także plebiscyt na Najlepszego Pracodawcę dla Inżyniera. Podczas targów odbywać się będą darmowe szkolenia i warsztaty dotyczące m.in. doskonalenia skuteczności na rynku pracy, marketingu, pisania biznesplanu i wiele innych.


Targi Pracy na Politechnice Gdańskiej organizowane są przez studentów zrzeszonych w organizacji BEST. To już trzecia odsłona tej popularnej imprezy, w ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 9 tysięcy osób. Główną ideą ITP 2012 jest uświadomienie studentom, jakie są realne oczekiwania pracodawców, a pracodawcom wskazać najlepsze miejsce do poszukiwania pracowników. Targi umożliwiają pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz są okazją do doskonalenia swoich umiejętności dzięki bogatej ofercie warsztatowej.


Wstęp jest bezpłatny, wymagane są zapisy na warsztaty.


Rejestracja i szczegóły na stronie:
http://www.itp.gdansk.pl/index.php

 

 

Kaja Chmielewska

Foto: Jenieragav

Projekt i wykonanie: Mehowmy