Jeszcze tylko dzisiaj można zglosić swój udział w szkoleniu

European Cultural Parliament Youth Network, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Miejska Instytucja Kultury Gdańsk 2016, Miejski Teatr Miniatura oraz Stowarzyszenie Morena zapraszają serdecznie młodzież w wieku od 16 do 19 lat do udziału w szkoleniu przygotowującym do składania wniosków o dofinansowanie do Pomorskiego Funduszu Młodzieżowego.


Pomorski Fundusz Młodzieżowy wspiera działania w całości przygotowane i zrealizowane przez młode osoby, których odbiorcami jest lokalna społeczność. Na dofinansowanie mogą liczyć działania wpisujące się w różne obszary tematyczne takie jak m.in. sport, kultura, edukacja, ekologia, zdrowie.


Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2012 w godzinach 15.30-17.30 w Teatrze Miniatura, miejskim teatrze dla dzieci i młodzieży, mieszczącym się przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Gdańsku-Wrzeszczu.


Organizatorem spotkania jest European Cultural Parliament Youth Network – nieformalna sieć artystów, artystek, menadżerów i menadżerek kultury w wieku od 20 do 35 lat. Powstała z inicjatywy Europejskiego Parlamentu Kulturalnego. ECPYN stanowi platformę wymiany kulturalnej. Długofalowym celem sieci jest identyfikacja i analiza bieżących procesów kulturowych, a także wymiana wiedzy i dialog pomiędzy przedstawicielami ECPYN i sieci na poziomie krajowym. Wierzymy, że sztuka ma kluczowe znaczenie dla rozwoju debaty na temat tożsamości w Europie i dla zrównoważonego społeczeństwa. http://www.kulturparlament.com/


Uczestnicy otrzymają dyplomy/zaświadczenia potwierdzające udział w spotkaniu.


Karty zgłoszeniowe można wypełnić jeszcze tylko dzisiaj. Wypełnienie karty zajmuje tylko chwilę, wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz wstępną propozycję projektu na jaki chcielibyśmy uzyskać dofinansowanie. Zgłoszenia można znaleźć pod adresem: http://www.gdynia.pl/dla/mieszkancow/GCOP/aktualnosci/301_74829.html należy je wypełnić i przesyłać pocztą elektroniczną na adres: ecpynpoland@gmail.com

 

 

 

 

Źródło: GCOP

Projekt i wykonanie: Mehowmy