Jesteś studentem? Zostań Ambasadorem!

Liga Odpowiedzialnego Biznesu zorganizowała kolejną rekrutację do programu Ambasadorzy CSR. Nabór skierowany jest do studentów, którzy nie tylko interesują się tematyką CSR, ale są aktywni i potrafią występować publicznie.

 

Zaproszenie do programu skierowane jest do studentów i studentek z uczelni z całej Polski, którzy nie ukończyli 25 roku życia. -Program odpowiada zapotrzebowaniu współczesnym wymogom rynku, ponieważ przygotowuje młodych ludzi nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie do działania w określonym obszarze społecznym. Jest to szansa na bogate doświadczenie i niezapomniane przeżycia.- zachęcają organizatorzy.

 

Ambasadorzy CSR prowadzą warsztaty i prelekcje na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Monitorują lokalny rynek CSR, promują ideę odpowiedzialnego biznesu i współpracują z lokalnymi mediami. Wspierają organizacje studenckie w realizowaniu przez nie zasad odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju. Są pełnoprawnymi reprezentantami Ligi Odpowiedzialnego Biznesu w swoim środowisku lokalnym, monitorują rynek CSR i  informują LOB o jego rozwoju.

 

Myślisz, że dasz radę? Na pewno! Wystarczy się zgłosić. Rekrutacja trwa do 28 października. Formularz zgłoszeniowy, wraz z adresem mailowym, na który należy go wysłać, znajduje się na stronie: http://www.lob.org.pl

 

Uczestnictwo w programie Ambasadorów CSR, to nie tylko odpowiedzialna zadania, ale również mnóstwo korzyści. Przede wszystkim możliwość odbycia płatnych staży, wzięcia udziału w projektach promujących CSR oraz w licznych szkoleniach i warsztatach dotyczących tej tematyki. Bycie Ambasadorem CSR to również doskonała okazja do spotkania praktyków i teoretyków zajmujących się społecznie odpowiedzialnym biznesem oraz innych studentów zainteresowanych tematyką CSR. Warto również wiedzieć, że LOB dofinansowuje koszty dojazdu na spotkania Ambasadorów CSR, zapewnia nocleg i wyżywienie.

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz  

Projekt i wykonanie: Mehowmy