Jesteś studentem? Weź udział w warsztatach aktorskich

Zapewne nieraz układałeś w swojej głowie scenariusze różnych sytuacji. Może nawet niekiedy je spisywałeś. A gdyby okazało się, że masz talent do pisania historii? Już 11 marca studenci z Trójmiasta będą mieli okazję to sprawdzić i poćwiczyć swoje umiejętności w trakcie Warsztatów Aktorsko-Dramaturgicznych.

 

Pisanie wymaga przede wszystkim warsztatu. A ten będzie można zdobyć na spotkaniu z Jerzym Wójcickim, dramaturgiem oraz absolwentem Wydziału Reżyserii na Krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, który poprowadzi poniedziałkowe zajęcia. Warsztaty mają na celu wzbogacenie praktycznej wiedzy uczestników na temat dramaturgii (czyli analizy tekstu), dramatopisarstwa, tj. kontynuacji tworzenia historii, oraz aktorstwa, sprawdzającego jakość powstałej pracy. Poprzez kontakt z doświadczonym dramaturgiem oraz styczność z innymi, młodymi ludźmi, również próbującymi spełniać się w tym kierunku, można udoskonalić swoją wiedzę, poszerzając teorię praktyką oraz nowymi doświadczeniami.

 

Zajęcia odbędą się 11 marca w Akademickim Centrum Kultury „Alternator” w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 58, dokładnie w sali nr 22. Przewidziane godziny spotkania to 18-21. Jeśli więc marzysz by występować z własną grupę teatralną, chcesz zdobyć wiedzę na temat pisania dialogów, spróbować swoich sił w aktorstwie oraz poznać ludzi o podobnej pasji, skorzystaj z okazji i weź udział w bezpłatnych warsztatach aktorsko-dramaturgicznych.

 

Marta GiedaFoto: www.kellogg.edu

Projekt i wykonanie: Mehowmy