Jesteś aktywny, pokaż się i wygraj nagrody

Codzienna aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia. Piękna pogoda sprzyja rodzinnym aktywnościom na świeżym powietrzu i różnorodnym formom aktywności fizycznej. Warto uwiecznić je na zdjęciu i podzielić się swoimi pomysłami z innymi.


Miasto Gdańsk zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnym, sportowym konkursie fotograficznym „Aktywność fizyczna nie musi być nudna – ogranicza Cię tylko wyobraźnia”. Tematem konkursu jest przedstawienie naszej codziennej aktywności fizycznej.


Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do 10 czerwca 2015 r do godziny 12.00 fotografię rodzinną na adres e-mail: futbolowygdansk@gdansk.gda.pl, oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia, będącą załącznikiem do Regulaminu Konkursu „Aktywność Fizyczna nie musi być nudna – ogranicza Cię tylko wyobraźnia”, wraz z krótką informacją na temat swojej rodziny, okolicznościach wykonania zdjęcia oraz aktywności fizycznej i roli jaką odgrywa w naszym codziennym życiu. Nie zapomnijcie opisać miejsca w którym zostało wykonane dane zdjęcie.


O wyborze najlepszych zdjęć zadecyduje Komisja Konkursowa a wyniki zostaną ogłoszone 10 czerwca 2015 r. na stornie Miasta Gdańska www.gdansk.pl; www.facebook.com/zGdanska; pgearena.gdansk.pl; www.facebook.com/PGEArena


Nagrodą główną w konkursie są bilety na mecz towarzyski piłki nożnej Polskiej reprezentacji, która zmierzy się z Grecją 16 czerwca 2015 r. na PGE Arena Gdańsk.


Jednocześnie ufundowane zostaną dwie dodatkowe nagrody w postaci materiałów promocyjnych o Gdańsku oraz sprzętu sportowego. Partnerem konkursu jest PGE Arena Gdańsk.

Projekt i wykonanie: Mehowmy