Jest co robić w Gdańsku, oto sposób na jesienną nudę

Gdański MOSiR zaprasza na aktywne spędzanie czasu. Cotygodniowe zajęcia, pozwolą utrzymać Wam dobrą formę w jesienno-zimowym okresie. Doświadczeni instruktorzy i doskonała zabawa gwarantowane. Udział jest bezpłatny!

 

Zumba dla poprawy kondycji

W każdy poniedziałek w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 na gdańskim Przymorzu odbywają się bezpłatne, cotygodniowe zajęcia Zumba Gold®. Początek o godzinie 20.30. Zumba Gold® to program dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej, lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Prowadząca: Anna Cegłowska

 

Joga na zdrowie!

Cykliczne, bezpłatne zajęcia jogi organizowane przez MOSiR w Gdańsku wraz z Akademią Redukcji Stresu Pawła Gutrala cieszą się dużym zainteresowaniem. Na ćwiczeniach zjawia się regularnie nawet ponad setka uczestników.

 

W ramach programu „Joga na zdrowie” w każdy piątek, w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 prowadzone są, trwające do 90 minut, spotkania z jogą. Początek o godzinie 18.30. Jedyne, o czym muszą pamiętać osoby, które zechcą skorzystać z tej propozycji, to zabranie ze sobą maty do ćwiczeń i swobodnego, nie krępującego ruchów stroju. Przyda się również butelka wody i ewentualnie koc do przykrycia w trakcie relaksacji.

 

Jesienno-zimowe treningi mtb – nowy termin!

Od 20 października do końca 2013 roku MOSiR zaprasza na otwarte treningi jesienno-zimowe w każdą niedzielę. Spotykania na końcu ul. Abrahama o godzinie 11:00.

 

Przejazdy odbywać się będą na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jadąc razem w grupie uczestnicy będą przyjemnie i aktywnie spędzać czas, poznawać nowe ścieżki oraz szkolić technikę jazdy. Treningi będą trwały do dwóch godzin. Pamiętajcie o zimowym ubiorze, kasku oraz bidonie. Zapraszają MOSiR w Gdańsku i BanachBrothers.

 

parkrun Gdańsk

Organizatorzy gdańskiej edycji pakrun – Stowarzyszenie parkrun Polska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekeracji w Gdańsku zapraszają do udziału w biegach, które odbywają się w każdą sobotę w Parku im. Ronalda Reagana. Start o godz. 9.00.

 

Informacje nt. trasy znaleźć można pod adresem www.parkrun.pl/gdansk. Udział jest bezpłatny i odbywa się na podstawie jednorazowej rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja oraz kodu, który po otrzymaniu na podany podczas rejestracji adres email należy wydrukować i przynieść ze sobą na bieg.

 

 

 

 

Foto: http://www.mosir.gda.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy