Jak napisać dobry wniosek? SZKOLENIE!

Prawidłowe przygotowanie oferty, kryteria oceny, regulaminy, przykładowe wnioski i najczęstsze błędy w przygotowywanych aplikacjach – o tym podczas kolejnego szkolenia z cyklu Animacja Pomorze opowiadać będzie Michał Pawlęga – ekspert specjalizujący się w prowadzeniu szkoleń oraz konsultacjach na rzecz instytucji kultury. Warsztat odbędzie się 5 listopada w godz. 10.0 0 – 16.00 w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej. Obowiązują zapisy: http://bit.ly/wnioskiMKiDN

 

W gorącym okresie pisania wniosków IKM proponuje wsparcie eksperta – Michała Pawlęgi, który szkoli także dla Narodowego Centrum Kultury, ocenia wnioski Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w zakresie infrastruktury kultury i dziedzictwa narodowego. Uczestnikom i uczestniczkom podpowie, jak prawidłowo przygotować ofertę, zwróci uwagę na najczęstsze błędy wnioskodawców oraz ważne zapisy w regulaminach aplikacji.

 

Dodatkowo, 19 listopada odbędą się konsultacje przygotowanych już wniosków z Michałem Pawlęgą. Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt z koordynatorką Animacji Pomorze – Natalią Kaczor: natalia.kaczor@ikm.gda.pl tel. 504 506 782.

 

 

 

 

Foto: gdansk.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy