infoShare 2017

InfoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 5000 uczestników oraz Startup Contest – to wszystko w Gdańsku od 17 do 19 maja.

Około 2000 osób z branży IT obejrzy prelekcje na scenach Tech i Tech Plus. Będzie można też wybrać coś z warsztatów.

Od 4 lat nieodłączną częścią wydarzenia jest Startup Zone organizowane przez Fundację infoShare oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Centralnym elementem Startup Zone jest konkurs dla firm Startup Contest. W roku 2016 zgłosiło się do niego prawie 200 projektów z wielu krajów. Zapewniamy też Speed Dating z czołowymi międzynarodowymi inwestorami oraz możliwość zaprezentowania swojego rozwiązania potencjalnym klientom i partnerom na części Startup Expo.

Marzysz o zdobyciu doświadczenia w organizowaniu eventów na międzynarodową skalę?
Lubisz poznawać nowych ludzi?
Interesuje Cię świat biznesu oraz nowych technologii?
Nie boisz się wyzwań i cenisz pracę w zespole?

Możesz dołączyć do zespołu wolontariuszy konferencji infoShare 2017!Zostań WOLONTARIUSZEM infoShare, aby…

ZAINSPIROWAĆ SIĘ
Pracujemy we wcześniej ustalonym systemie zmianowym. Podczas przerw swobodnie możesz korzystać z konferencji jak uczestnicy. Słuchając inspirujących wystąpień ekspertów z całego świata, poznasz najnowsze trendy w technologii i biznesie.

ZDOBYĆ NOWE UMIEJĘTNOŚCI
Możesz rozwijać swoje umiejętności w jednym z 4 zespołów – rejestracja, obsługa partnerów, informacja, obsługa scen. Każdy zespół ma swojego lidera – może w tym roku to będziesz Ty! Zdobądź doświadczenie w praktyce!

UPGRADE’ować SWOJE CV
Weźmiesz udział w organizowaniu międzynarodowej imprezy dla 5000 + uczestników. Czy nie jest to wyjątkowa pozycja w Twoim CV? Po zakończeniu projektu otrzymasz certyfikat z referencjami.

SPOTKAĆ NIESAMOWITYCH LUDZI
Zostań członkiem naszego zespołu, poznaj uczestników, prelegentów światowej klasy, startupperów, ludzi pełnych pasji i energii, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Podczas imprez towarzyszących konferencji, będziesz miał okazję nawiązać wiele nowych kontaktów.

Podczas wolontariatu organizator zapewnia:
– zdobycie doświadczenia i świetną przygodę 😉
– szkolenie,
– ubezpieczenie,
– posiłek każdego dnia konferencji,
– certyfikat uczestnictwa w programie wolontariatu,
– inne gadżety infoShare.

Aby uzyskać więcej informacji – wyślij e-mail na adres: volunteers@infoshare.pl.

Projekt i wykonanie: Mehowmy