III Edycja Konkursu o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” rozstrzygnięta!

Znamy już wyniki wyjątkowego plebiscytu publiczności, w którym po raz trzeci wybieraliśmy najbardziej zaangażowanie społecznie polskie Gwiazdy.


W III Edycji Konkursu organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz tygodnik Newsweek Polska zwyciężyli:

  • Jerzy Dudek w kategorii „Zaangażowanie w program społeczny”
  • Majka Jeżowska w kategorii „Twarz kampanii społecznej”
  • Magdalena Różczka w kategorii „Wolontariusz”
  • Piotr Kupicha w kategorii „Darczyńca organizacji społecznej”
  • Ewa Błaszczyk w kategorii „Własna działalność społeczna”
  • Specjalną Nagrodę Kapituły – Honorową Gwiazdę Dobroczynności za aktywną i konsekwentną działalność społeczną na wielu polach otrzymała Bożena Walter.


Uroczyste ogłoszenie zwycięzców Konkursu oraz wręczenie statuetek odbyło się 18 lutego 2012 r. podczas Balu Charytatywnego Gwiazdy Dobroczynności w Hotelu InterContinental w Warszawie.


Konkurs o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” ma celu popularyzację postaw prospołecznych poprzez pokazanie osób publicznie znanych, które angażują się w działania dobroczynne. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz tygodnik Newsweek Polska wierzą, że przykład Gwiazd zachęci Polaków do włączenia się w działania dobroczynne. Cały dochód z Konkursu przekazywany jest na Fundusz Wieczysty Gwiazd Dobroczynności „Pozytywka” wspierający wszechstronny rozwój i edukację dzieci z niepełnosprawnością słuchu.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy