Gra miejska „Masz Moc!”

GRA MIEJSKA „MASZ MOC”

Gra miejska „Masz Moc” jest jednym z aktywnych elementów Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu. Ma na celu zaanimowanie środowiska lokalnego oraz zaprezentowanie szerokiemu gronu mieszkańców miasta organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które działają w Gdańsku. W grze może wziąć udział każdy, kto w ciekawej formie chce poznać działalność i możliwości wolontariackie gdańskich placówek, a przy okazji świetnie się bawić.

Każdy ma swojego bohatera. Dla jednych będzie to Supermen czy Batman, dla innych Wojownicze Żółwie Ninja, Muszkieterowie bądź Herkules, a dla innych jeszcze Zorro, Robin Hood lub Janosik. Niektórzy łączyli się w grupy inni działali solo. Nieważne w jakich czasach byłeś ich fanem – jedno jest pewne – superbohaterowie ze swoimi supermocami, sprytem i odwagą zawsze będą naszą inspiracją.
Ale czy muszą być jedynie wytworem fantazji? Oto już dziś możesz być jednym z nich! Nie chodzi o umiejętność latania, ciskania płomieniami, posiadania obcisłych przebrań ani wielkich mięśni. Możesz stać się czyimś BOHATEREM, dołączając do grona Gdańskich Wolontariuszy!
Oczywiście, jak każdy Superbohater w świecie ogarniętym przez chaos i bezprawie, musisz najpierw przejść wiele prób i zebrać cenne doświadczenie. Podczas najbliższych dni czeka Cię wiele niezwykłych zadań. Im więcej uda Ci się ich wykonać, tym więcej otrzymasz PUNKTÓW MOCY. Musisz być szybki, dokładny, pomysłowy i otwarty na nowe wyzwania – to Twoje supermoce – wykorzystaj je!

Zgłoś się do PUNKTU STARTOWEGO w Regionalnym Centrum Wolontariatu w ECS, gdzie dostaniesz niezbędny SUPERPAKIET startowy. Pamiętaj – to miasto potrzebuje bohatera – właśnie takiego, jak Ty!

Najważniejsze informacje:
Czas trwania gry: 30.11-07.12.2016
Miejsce: teren Miasta Gdańsk, gdańskie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne
Zgłoszenia: do 07.12.2016
Kto może wziąć udział: osoba indywidualna lub grupa do 5 osób

Zasady w skrócie:

  1. Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.

  2. Zgłoś siebie lub swoją grupę poprzez formularz na stronie: wolontariatgdansk.pl/tydzienwolontariatu

  3. Odbierz Pakiet Startowy od 23.11 do 07.12 w RCW, w dni powszednie, w godzinach 10-16, lub ściągnij i wydrukuj kartę.

  4. Wykonaj minimum 6 zadań związanych z gdańskimi organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi (w tym obowiązkowo zadanie w Regionalnym Centrum Wolontariatu). Punkty możesz wykonać w dowolnej kolejności, numery nie mają znaczenia.

  5. Złóż kartę gry ze zdobytymi punktami w RCW do 07.12, w dni powszednie, w godzinach 10-16.

  6. Czekaj na ogłoszenie wyników.

  7. Jesteś bohaterem!

Wygraj nieasamowite nagrody!

Kontakt – Punkt Startowy:

Mail: tw@wolontariatgdansk.pl
Tel.: 58 772 42 17
Miejsce odbioru pakietów:
Europejskie Centrum Solidarności – Regionalne Centrum Wolontariatu, pok. 3.36
ZAREJESTRUJ SIĘ POPRZEZ FORMULARZ

POBIERZ:
Regulamin
Karta gry 
Mapa gry 
Tabelka ze szczegółowym opisem punktów

Projekt i wykonanie: Mehowmy