GPEC „Solidną Firmą” po raz trzeci

GPEC to nie tylko najlepiej działający wolontariat pracowniczy, ale również „Solidna Firma” i to po raz trzeci!

„Solidna Firma” to program, który docenia i promuje wiarygodny i odpowiedzialny biznes. Co trzeba zrobić, żeby być solidną firmą? Przede wszystkim terminowo rozliczać się z Urzędami Skarbowymi, kontrahentami i pracownikami. Trzeba również spełniać cały szereg kryteriów związanych z społeczną odpowiedzialnością biznesu, takich jak udział lub patronat nad nieobowiązkowymi działaniami związanymi z ochroną środowiska, czy działalnością prospołeczną.

 
Gdy tę samą nagrodę dostaje się po raz trzeci, nie ma wątpliwości, że jest ona naprawdę zasłużona – mówił odbierając nagrodę Igor Wasilewski, Członek Zarządu GPEC. – Już od ponad 50 lat stawiamy na nasze wartości: partnerstwo, profesjonalizm, odpowiedzialność, uczciwość i ciągłe uczenie się. Cieszy mnie, że przekonały także innych.

GPEC, największe przedsiębiorstwo Grupy Kapitałowej Stadtwerke Leipzig w Polsce, należy do liderów branży ciepłowniczej w kraju. GPEC w ubiegłym roku dostarczał ciepło nie tylko poprzez rurociągi biegnące przez trójmiasto, ale również za pomocą swoich pracowników, którzy zbudowali plac zabaw w gdańskim Dolnym Mieście. Wraz z początkiem roku wielkich, piłkarskich emocji GPEC również ruszył do akcji, wspierając całym swoim ciepłem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Projekt i wykonanie: Mehowmy