GPEC i Teatr Wybrzeże przedłużyły współpracę

GPEC rozpoczął współpracę z Teatrem Wybrzeże w listopadzie 2010 r. Dotychczas na jej mocy wymieniono między innymi oświetlenie budynku głównego teatru oraz w ramach programu WSPÓLNE DZIAŁANIE – LOKALNE ZAANGAŻOWANIE, prowadzonego przez Grupę Stadtwerke Leipzig, zorganizowano specjalne przedstawienie z udziałem pracowników GPEC dla dzieci z gdańskich placówek wychowawczych i Fundacji Hospicyjnej. 

– Dotychczasowa współpraca z Teatrem Wybrzeże była owocna dla obu stron, dlatego z przyjemnością zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy partnerskiej. GPEC od lat wspiera między innymi sport oraz akcje edukacyjne, nie może nas zabraknąć również w sferze kultury. Szczególnie tej, będącej naszym lokalnym dobrem – mówi Adam Stanyer, członek zarządu GPEC.

W ramach umowy logo GPEC umieszczone jest na fasadzie siedziby Teatru Wybrzeże oraz znajduje się między innymi w repertuarze, na afiszach, biletach oraz stronie internetowej teatru.

GPEC, największe przedsiębiorstwo Grupy Kapitałowej Stadtwerke Leipzig w Polsce, należy do liderów branży ciepłowniczej w kraju. Przedsiębiorstwo dostarcza ciepło do ponad połowy obiektów i mieszkań Gdańska i Sopotu. Główną działalnością firmy, która istnieje na rynku już ponad 50 lat, jest przesył i dystrybucja ciepła. GPEC zajmuje się także produkcją energii elektrycznej.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy