Godzina dla Gdańska 2019

Godzina dla Gdańska 2019

ZORGANIZUJ „GODZINĘ DLA GDAŃSKA

Jednego dnia, 11 października, w całym Gdańsku planujemy szereg inicjatyw społecznych i wolontariackich z korzyścią dla całej społeczności. Setki wolontariuszy i wolontariuszek, organizacje pozarządowe, szkoły, muzea, teatry, firmy podejmą działania na rzecz innych. Prawa człowieka, prawa zwierząt, ekologia, edukacja, kultura, sport- każdy i każda z nas działając w różnych obszarach może wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość. Dołącz do Godziny dla Gdańska i wspólnie zróbmy coś dobrego! 

W jaki sposób należy się zgłosić?

• Wypełnij formularz zgłoszeniowy

• Potwierdzeniem zgłoszenia udziału jest mailowa informacja zwrotna i przekazanie pakietu startowego.

• W razie pytań można napisać lub zadzwonić do Centrum Wolontariatu broda@wolontariatgdansk.pl lub tel: 58 772 42 19 (godz. 9.00–16.00).

Szczegóły akcji:

Wszystkie grupy zorganizowane, które wezmą udział w akcji, otrzymają pakiet startowy. W ramach pakietu otrzymacie przypinki lub naklejki akcji dla każdej osoby, materiały pomocnicze oraz ramkę do robienia zdjęć. Po akcji każda grupa otrzyma dyplom zaświadczający o zaangażowaniu w program „Godzina dla Gdańska”. Najciekawsze pomysły i ich realizacje zostaną zaprezentowane na FB @wolontariatgdansk.

Projekt i wykonanie: Mehowmy