Future Leaders – rekrutacja otwarta!

W Polsce działa obecnie wiele różnych kół naukowych, zrzeszeń i organizacji. Jedną z nich jest AIESEC, największa, międzynarodowa organizacja studencka na świecie – obecna w 124 krajach, skupiająca ponad 80 000 tysięcy członków i 2400 uczelni.


Liczby robią wrażenie? Ale co właściwie można zyskać działając w AIESEC?

Dzięki programowi członkowskiemu Future Leaders można wybrać to, co jest dla nas najbardziej interesujące i w czym chcemy się rozwijać. Sam przydział do poszczególnych obszarów jest bardzo elastyczny i można je zmieniać.  Brzmi interesująco? Ale sama wiedza i praktyka to nie wszystko. Bo studencka organizacja to przede wszystkim ludzie! Future Leaders to konferencje narodowe i międzynarodowe, to udział w szkoleniach oraz nauka języków obcych. Większa świadomość społeczna i wrażliwość kulturowa. Rozwój wielu umiejętności, które na pewno przydadzą się po studiach, czyli zarządzanie sobą w czasie, praca na projektach czy praca w zespole. Masz szansę na rozwinięcie w sobie tak bardzo potrzebnej w dzisiejszych czasach przedsiębiorczości.


W programie Future Leaders możesz rozwijać się w następujących obszarach:
Marketing– Umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze marketingu i Public Relations. Osoby działające w marketingu  mogą poznać jego podstawy i realizować kampanie promocyjne czy mieć kontakt z lokalnymi mediami.

Social Entrepreneurs – Program polega na przeprowadzaniu międzynarodowych projektów społeczno-edukacyjnych. Umożliwia rozwój z zakresu m.in. Human Resources oraz kształtuje wrażliwość społeczną, daje możliwość poznania ludzi z innych krajów.
Business Sales  – Umożliwia zdobycie umiejętności negocjacji, sprzedaży czy autoprezentacji. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem biznesu i poznają w praktyce czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu.


Wyobraź sobie, że dzięki Future Leaders masz okazję poznać setki osób, nie tylko z Polski. Co roku do naszego kraju przyjeżdżają dziesiątki młodych ludzi z najbardziej egzotycznych miejsc świata.


Monika, 22 o swojej pierwszej międzynarodowej konferencji: „Konferencje międzynarodowe, w których mamy możliwość uczestniczyć są niesamowitym doświadczeniem, rozwijają oraz otwierają okno na świat. W jednej chwili, w jednym miejscu i czasie spotykamy ludzi z najdalszych zakątków świata, poznajemy ich kulturę, osobowość, przyzwyczajenia i zwyczaje. Spotykamy przedstawicieli środowiska biznesowego, uczestniczymy w szkoleniach przez nich przygotowanych, wymieniamy się poglądami i doświadczeniem, które w różnych częściach świata wygląda zupełnie inaczej.”


Future Leaders jest świetnym urozmaiceniem studiów! Więcej informacji o organizacji znajdziesz na www.aiesec.pl/gdansk oraz na facebooku:  https://www.facebook.com/aiesec.ug Nie musisz być z UG, aby wziąć udział w programie Future Leaders, organizacja jest otwarta dla studentów wszystkich uczelni i kierunków. Rekrutacja zaczyna się 22 września i potrwa do 5 października.

Projekt i wykonanie: Mehowmy