Extreme Makeover, czyli remont absolutny w Centrum Wolontariatu

Po wieloletniej rezydencji Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku w najlepszej piwnicy świata, bo w końcu tyle świetnych rzeczy się tam działo Centrum zmienia siedzibę. Pamiętacie wszystkie  Samośki i Bziki, wspólną Wigilię, na której stoły uginały się od makowców, pierogów i pasztecików, nieziemskie Karaoke czy sklejanie WOŚP-owych puszek tak, to była niezwykła piwnica, ale w nowy Centrum  będzie na Was czekało jeszcze dużo więcej wspaniałych chwil.

 

Przenosimy się niedaleko, bo ulicę dalej. Od teraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku będzie mieściło się przy ulicy Dmowskiego 10 BC. Gdzie to jest? Vis a vis Dworca Gdańsk Wrzeszcz, a  dokładniej vis a vis wyjścia z kolejki, w ciągu sklepów, który otwierają zakłady bukmacherskie, następnie sklep spożywczy, bank i MY!

 

Remont rozpoczęliśmy wraz z końcem ubiegłego tygodnia i cały czas walczymy od rana do wieczora. Malujemy, budujemy ścianki, kładziemy panele i wiele wiele innych ciekawych remontowych zajęć. Niestety jeszcze najprawdopodobniej do końca przyszłego tygodnia czyli do 01 sierpnia, będziemy słabo osiągalni. Zamykamy już Hallera,  nie mamy telefonów, a dostęp do komputera mamy bardzo bardzo mocno ograniczony.  Co w związku z tym? Będziemy rzadziej odpisywać na maile jak również odpowiadać na Wasze zgłoszenia, czy rozwiązywać wszystkie tak ważne dla Was sprawy: dyplomy, certyfikaty, zwroty biletów, dlatego prosimy Was o chwilę cierpliwości i dużo zrozumienia.

 

Nowa  siedziba będzie piękna i cudowna, ale to już w krótce zobaczycie sami, na własne oczy! 

Projekt i wykonanie: Mehowmy