EUROpraktyki – rekrutacja do końca kwietnia!

Praktyki podczas UEFA EURO 2012TM? Dołącz do drużyny Orange i stań się częścią największego wydarzenia piłkarskiego Europy. Na Twoje zgłoszenie grupa TP czeka do 30 kwietnia.

 

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, masz w sobie duże pokłady pozytywnej energii, interesujesz się najnowszymi technologiami, a do tego znasz język angielski w stopniu komunikatywnym – jesteś idealnym kandydatem na EUROpraktykanta!


Grupa TP oferuje 100 płatnych EUROpraktyk na stanowisku Digital Coach. Jako członek drużyny Orange bezpośrednio włączysz się w prace zespołu Orange – Oficjalnego Partnera Mistrzostw: będziesz odpowiedzialny za dystrybucję oficjalnej aplikacji mobilnej UEFA EURO 2012TM, a także wsparcie kibiców. Zobaczysz logistyczną i organizacyjną stronę turnieju, poczujesz wyjątkową atmosferę Mistrzostw. EUROpraktyki2012 to również doskonała okazja do zdobycia bezcennego doświadczenia w jednej z największych korporacji w Polsce.


Dodatkowo organizatorzy praktyk, przygotowali konkurs: „Zostań Mistrzem EUROpraktyk”, w którym można wygrać płatne wakacyjne praktyki w Grupie TP, profesjonalne szkolenia, spotkanie z Piłkarską Reprezentacją Polski, mini-staże w telewizji Orange Sport, gadżety UEFA EURO 2012TM oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.


Wypełnij formularz aplikacyjny na stronie www.EUROpraktyki2012.orange.pl. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2012r.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy