Dziennikarze na skutery!

Już w tę sobotę odbędą się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski o Puchar Europy Dziennikarzy na skuterach wodnych w gdańskim Brzeźnie organizowany przez MOSIR Gdańsk i Fundację Żyć z POMPĄ.


Najciekawsze dla widzów, bo najbardziej widowiskowe będą same wyścigi na skuterach, które będzie można zobaczyć od godziny 12.00, w sobotę 23 czerwca na molo w Brzeźnie. Zapisy do zawodów rozpoczynają się już dzień wcześniej, w piątek o 9.00. Poza tym organizatorzy przygotowali atrakcje dla widzów m. in. można wygrać mistrzowski trening z Mateuszem Stańczykiem (Wicemistrz Świata) i Mistrzami Świata – Eweliną Sasin i Pawłem Gudowskim. Wystarczy wejść na www.facebook.com/JetSkiRace i napisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś trenować na skuterze typu sport Kawasaki Ultra 300X.


Po zawodach dla wszystkich uczestników i widzów przygotowane jest After Party, na którym wystąpi DJ Funk’B oraz DJ Horba, którzy specjalizują się m. in. w muzyce Funk czy Disco. Zespół często zajmuje się oprawą muzyczną imprez związanych ze sportami ekstremalnymi . Dla najbardziej wytrwałych o 23.00 przygotowano pokaz sztucznych ogni, a cała impreza ma się zakończyć o 3.00 nad ranem.


Impreza jak co roku ma charakter charytatywny, a startujący dziennikarze będą wspierać Fundację Żyć z POMPĄ, która otrzyma pompy do żywienia pozajelitowego dla chorych dzieci.

 

 

Ola

Foto: Herbythyme

Projekt i wykonanie: Mehowmy