Dwa miesiące z hiszpańskim

¿Cómo estás? – Estoy bien, gracias. – Nie rozumiesz? I dobrze! Dzięki temu możesz wziąć udział w kursie języka hiszpańskiego, który organizuje Stowarzyszenie Morena. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które nigdy nie uczyły się tego języka i chciałby go poznać od podstaw.

 

Wstępnie kurs zaplanowano na listopad i grudzień. Jeśli jednak uczestnicy warsztatów wyrażą taką chęć, może on potrwać nawet do maja przyszłego roku. Swoje zgłoszenia mogą wysłać osoby, które ukończyły 15 lat oraz chciałyby wziąć udział w całym, dwumiesięcznym kursie. Ważne jest jednak, aby nie znały one języka hiszpańskiego, gdyż warsztaty będą prowadzone na poziomie podstawowym. Jednocześnie powinny posiadać elementarną znajomość języka angielskiego.

 

– Ze względu na interaktywny charakter zajęć grupy będą liczyć maksymalnie 15 osób. W zawiązku z czym przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na zajęcia. Informację o zakwalifikowaniu prześlemy najpóźniej 7 listopada 2012 – informują organizatorzy.

 

Warsztaty są bezpłatne. Poprowadzą je wolontariusze z Hiszpanii, którzy przyjechali do naszego kraju w ramach Wolontariatu Europejskiego. Lekcje będą odbywały się dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki, w godzinach od 17.30 do 19.00. Można zapisać się do jednej z grup, bądź do obu jednocześnie. Aplikacje na warsztaty należy przesyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem strony: www.evsmorenavolunteer.wordpress.com

Jakiekolwiek pytania dotyczące warsztatów można kierować na adres: evsmorenavolunteer@gmail.com

 


Agnieszka Lasinkiewicz

Foto: Juan Fernández

Projekt i wykonanie: Mehowmy