Dookoła świata przez Manhattan

Już 8 lutego Galeria Handlowa Manhattan razem z AIESEC organizuje Global Village. Aby dowiedzieć się, jakie tradycyjne stroje noszą Meksykanie i co jest największym przysmakiem w Brazylii, przyjdź na Jaśkową Dolinę!


Wydarzenie, które odbędzie się w Centrum Handlowym Manhattan, to doskonała okazja do poznania ludzi i kultur z dalekich stron świata. 20 praktykantów-obcokrajowców, którzy przyjechali dzięki AIESEC do Polski, aby nauczać w szkołach i przedszkolach, zaprezentuje się 8 lutego na specjalnych stoiskach w Galerii. Są to Ukraińcy, Włosi, Chińczycy, Hindusi… Z każdym z nich będzie można porozmawiać. Jeśli nie posługujesz się angielskim, członkowie AIESEC posłużą za tłumaczy. Dla smakoszy praktykanci przygotują specjalne, tradycyjne w ich krajach przysmaki. Znajdzie się także coś dla fashionistek – praktykanci ubrani w ludowe stroje-repliki mogą być nie lada inspiracją. Osoby ciekawe nowych brzmień mogą poprosić praktykanta o zaśpiewanie piosenki w jego języku, która aktualnie jest na szczycie listy przebojów w jego kraju.


Wydarzenie adresowane jest także dla dzieci i rodziców. Podczas Global Village będą ustawione specjalne stoiska, na których maluchy mogą mieć wymalowane na buźkach flagi poszczególnych państw. Na specjalnych tablicach starsze dzieci będą mogły nauczyć się pisać swoje imiona w językach obcych.


Global Village odbędzie się 8 lutego na parterze Galerii Manhattan w godzinach od 12:00 do 18:00. Wstęp darmowy. Więcej na Facebooku: TUTAJ

 

Kasia Habecka 

Projekt i wykonanie: Mehowmy