Dołóż się na zeszyt

Już w czwartek ósmy festyn charytatywny „Zeszyt dla ucznia”, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na zakup podręczników i wyprawek szkolnych.


Festyn odbędzie się w czwartek 22 sierpnia o godzinie 17.00 na terenie Gdańskiego Domu Organizacji Pozarządowych przy al. Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku Wrzeszczu. Organizatorzy zapewniają parking na boisku przy szkole Conradinum (wjazd od ul. Piramowicza/Uphagena).

W trakcie festynu odbędzie się licytacja atrakcyjnych przedmiotów otrzymanych od darczyńców. Licytowane będzie m.in. biżuteria artystyczna z bursztynem; grafiki i obrazy; vouchery na ekskluzywne zabiegi kosmetyczne i inne ciekawe przedmioty. Cegiełki w cenie 30 zł od osoby dorosłej są jednocześnie kuponami konkursowymi i każdy otrzyma nagrodę.


Na dzieci także czekają atrakcje, m.in. występy teatrzyku Qufer i malowanie twarzy. Aktualności i wszystkie dary można śledzić na https://www.facebook.com/ZeszytDlaUcznia. Jak co roku, organizatorzy gwarantują świetną zabawę dla dzieci i dorosłych, atrakcyjne nagrody do wygrania w konkursach oraz pyszne przekąski, ciasta i napoje przyrządzone przez najlepszych trójmiejskich restauratorów. Atrakcją wieczoru będzie koncert muzyczny.

W wyniku siedmiu dotychczasowych edycji, udało się kupić wyprawki szkolne dla 1800 dzieci oraz przekazać dary rzeczowe dla 500 dzieci z terenów wiejskich. 

 

 

 

 

 

Foto: shopcodirect.com

Projekt i wykonanie: Mehowmy