Czy prawdziwa miłość istnieje? Poznaj odpowiedź na warsztatach z psychologii

Czy prawdziwa miłość istnieje? Jak znaleźć w sobie motywację i poradzić sobie z wypaleniem zawodowym? Czy uśmiech może być na sprzedaż? W jaki sposób twórczo poszukiwać pracy? – na te i wiele innych pytań odpowiadać będą mistrzowie psychologii, podczas comiesięcznych spotkań w ramach nowatorskiego przedsięwzięcia Strefa Psyche, które właśnie startuje w 5 miastach, w tym w Sopocie.

 

Namiętność, seks i ekonomia

Pierwsze spotkanie w SWPS w Sopocie poświęcone będzie miłości, seksowi i partnerstwu. Wykład inaugurujący sopocki cykl wygłosi 20 lutego o godz. 18.00 mistrz psychologii, autor między innymi licznych badań z zakresu spostrzegania i oceniania ludzi czy dynamiki bliskich związków uczuciowych – prof. dr hab. Bogdan Wojciszke. Natomiast 22 lutego o godz. 12.00 interaktywny wykład z elementami warsztatowymi „Dwa bieguny związku – miłość i przemoc”, poprowadzą mgr Anna Hebenstreit-Maruszewska oraz prof. dr hab. Tomasz Maruszewski.

 

Mistrzowie o psychologii w codziennym wymiarze

Strefa Psyche SWPS – to nowatorskie przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzowanie wiedzy psychologicznej. Wybitni naukowcy, ludzie z pasją będą mówić o psychologii w codziennym życiu, bez cenzury na różne tematy. – W każdym miesiącu poruszać będziemy inną problematykę, dotyczącą takich zagadnień jak: rodzina, dziecko, praca, pieniądze, miłość, seks i tolerancja – mówi Agnieszka Lewicka, organizatorka spotkań. W ramach Strefy Psyche odbywać się będą wykłady „Mistrzowie Psychologii”, a następnie warsztaty, dyskusje, porady i konsultacje. Łącznie do czerwca 2014 r. odbędzie się 20 spotkań. Więcej informacji i felietonów wykładowców można przeczytać na blogu naukowym: www.strefapsyche.swps.pl.


Program Strefy Psyche – SWPS SOPOT

Miłość – seks – partnerstwo

Wykład „Mistrzowie Psychologii”

  • 20  lutego,  godz. 18.00-19.30, aula 015 prof. dr hab. Bogdan Wojciszke „Namiętność, seks i ekonomia”

 

Wykład interaktywny z elementami warsztatowymi

  • 22 lutego,  godz. 12.00-13.30, sala 209mgr Anna Hebenstreit-Maruszewska i prof. dr hab. Tomasz Maruszewski – „Dwa bieguny związku – miłość i przemoc”

 

Jak wziąć udział?

Aby zapisać się na wykłady należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.swps.pl/sopot w zakładce „Aktualności”.

 

 

 

 

 

 

Foto: incaseimgone.com

Projekt i wykonanie: Mehowmy