Czas kalendarzy

Koniec roku, to świetna okazja i doskonały czas, aby zakupić kalendarz na następny, nowy rok. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, a konkretnie jej oddział w Gdańsku wydało właśnie 400 kalendarzy na 2012 rok.

 

Kalendarz jest piękny i kolorowy, twórcami rysunków są dzieci ze Szpitala „Polanki”, w tym dzieci chore na mukowiscydozę. Towarzystwo zachęca wszystkich gorąco do rozprowadzenia kalendarzy pocztą pantoflową, wśród rodzin, znajomych i przyjaciół. Dobrym sposobem dystrybucji jest także mail ze zdjęciem, który wysłany przez każdego z nas choćby na niewielką liczbę skrzynek mailowych w ogólnym rozrachunku trafi do setek osób. Taka drobna akcja pozwoli Towarzystwu nie tylko na zwrot kosztów produkcji kalendarza, ale także da możliwość dotarcia z wiedzą o chorobie jaką jest mukowiscydoza, do szerszego grona. Kalendarz jest bezcenny, ponieważ najzwyczajniej nie ma ceny. Towarzystwo nie prowadzi działalności gospodarczej, a od potencjalnych jego nabywców oczekuje darowizny na cele statutowe PTWM. Nawet najdrobniejsza suma zebrana w ten sposób, jest wkładem w dofinansowanie leków, odżywek, inhalatorów dla naszych podopiecznych.

 

Rozsyłajmy więc maile i zgłaszajmy się po kalendarze, bo są świetnym upominkiem pod choinkę. Kalendarze mozna odbierac w Fundacji „Dr Clown” przy ul.Miszewskiego 17 (IV pietro) w godzinach 8-13.30 a od poniedziałku do środy w godzinach 16-19. Kontakt Agnieszka astanka@gmail.com tel.519 130 356

Projekt i wykonanie: Mehowmy