Cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów i przyszłych przedsiębiorców

Jeżeli  marzysz o tym, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą lub jesteś studentem i chcesz rozwinąć swoje umiejętności to projekt „Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy” jest właśnie dla Ciebie. Dzięki profesjonalnym warsztatom dowiesz się rzeczy, które przydadzą się podczas prowadzenia własnej firmy oraz planowania kariery zawodowej.

 

Projekt „Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy” jest skierowany do wszystkich kreatywnych osób które nie boją się realizować swoich marzeń. Celem projektu jest wsparcie merytoryczne studentów gdańskich uczelni wyższych oraz osób chcących prowadzić działalność gospodarczą na terenie Miasta Gdańsk. Do wyboru jest czternaście szkoleń, m.in. uczestnik będzie miał możliwość dowiedzieć się więcej o budowaniu marki własnej firmy oraz zgłębić tajniki z zakresu e-commerce. Szkolenia dostarczą również informacji z dziedziny asertywnej komunikacji interpersonalnej, kreowania wizerunku i budowania pewności siebie.

 

Kursy  zostaną zorganizowane w okresie maj-czerwiec oraz październik- listopad 2013. Zgłoszenia już są przyjmowane. Regulamin projektu, harmonogram szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie http://inkubatorstarter.pl/agp/

 

AGY

Projekt i wykonanie: Mehowmy