Ćwiczenia ze światowej sławy trenerką – zupełnie za darmo!

Organizatorzy Gdyńskiego Poruszenia nie są przesądni. Kolejny trening wyznaczyli 13 kwietnia na godzinę 13. Czy można być jednak przesądnym w towarzystwie tak wyjątkowego gościa jakim jest znana w Stanach Zjednoczonych instruktorka fitness – Sylwia Wiesenberg?


Na co dzień Sylwia Wiesenberg prowadzi zajęcia w samym sercu Nowego Jorku – w klubie Complete Body na Manhattanie. Wypowiada się w wielu branżowych czasopismach, takich jak Cosmopolitan czy Shape. Stworzyła autorskie system ćwiczeń o nazwie Tonique, który z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny w Ameryce, a wkrótce może okazać się prawdziwym hitem także w Polsce.

Metoda Tonique to cykl dwugodzinnych ćwiczeń, które pozwalają spalić nawet tysiąc kalorii, a przy okazji wzmocnić całe ciało. Specjalnie dla uczestników Gdyńskiego Poruszenia Sylwia Wiesenberg przeprowadzi pokazowy, godzinny trening. – To wspaniała okazja dla każdego, kto chcę spróbować czegoś zupełnie nowego, jeśli chodzi o fitness – mówi Marek Łucyk, dyrektor GOSiR.


Warto dodać, że podczas treningu organizowana będzie zbiórka funduszy na zakup pionizatora dla 11-letniego niepełnosprawnego chłopca. – Widzimy się 13 kwietnia, nie ma wymówek, będziemy ćwiczyli – zachęca Sylwia Wiesenberg. 

 
Gdyńskie Poruszenie
13 kwietnia 2014 roku, godz. 13.00
Zbiórka na placu przed wejściem do siedziby GOSiR
Wstęp wolny

Projekt i wykonanie: Mehowmy