Co słychać w przestrzeni na Pilotów 10?

Przed nami kolejny tydzień z projektem „Wspólna Przestrzeń”. Ten tydzień, należał będzie do Hiszpanów!

 

Na 16 stycznia (środa) zaplanowano wieczór gier, a do nich idealnie będą pasowały przygotowywane na miejscu hiszpańskie tapas. Zima dotarła do Gdańska, więc dobrym sposobem, aby ją przetrwać, jest przygotowanie hiszpańskiego tapas – “patatas ali oli” (ziemniaki z oliwą i czosnkiem), oprócz ziemniaków, będzie również chleb z Katalonii, czyli “pan tumaca” (chleb z pomidorami). Wieczór gier i przepysznego, hiszpańskiego jedzenia rozpocznie się o godzinie 18:00. W co będzie można zagrać? Ligretto i Hodowlę Zwierzątek oraz poukładać drewnianą Jengę, można również wpaść ze swoją grą.

 

Wstęp jest wolny, ale ze względów organizacyjnych oraz ograniczonej przestrzeni należy wysłać e-mail, jeśli chcemy dołączyć do wydarzenia: projectcommonspace@gmail.com

Miejsce: Pilotów 10 E/15, Gdańsk-Zaspa

 

A już za tydzień: Tydzień Belgijski!

 

Ważna informacja od Common Space: od marca 2013 roku planują rozpocząć drugi projekt Common Space. Obecnie szukają mieszkania dla czwórki nowych wolontariuszy. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby wynająć mieszkanie w Gdańsku (marzec-wrzesień 2013), prosimy o kontakt:

Dorota Brzezińska

dorota@projektkultura.org

696 085 066

 

 

 

 

Foto: Juan Mejuto

Projekt i wykonanie: Mehowmy