Click Meeting dołącza do wspierających!

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość. Rozpoczęliśmy współpracę z Click Meeting, gdańską firmą, która dostarczy nam swoje innowacyjne oprogramowanie. 

Click Meeting to oparta o platforma do webinariów i wideokonferencji, działająca na wszystkich urządzeniach bez względu na system operacyjny. Poza wersją na przeglądarki dostępna jest aplikacja mobilna na smartfony. ClickMeeting jest obecny na rynkach na całym świecie oraz dostępny w 7 językach. Funkcja czatu jest tłumaczona na 52 języki.

Oprócz standardowych funkcji, jak transmisja obrazu i dźwięku, ClickMeeting oferuje m.in. webinary automatyczne, webinary na żądanie, płatne webinary, narzędzie do prezentacji slajdów, obrazów i filmów, a także udostępniania pulpitu, umożliwiające przy tym wspólne przeglądanie dokumentów i współpracę.

My z pewnością wykorzystamy platformę do spotkań online zespołu, rekrutacji wolontariuszy, czy organizacji spotkań z partnerami.

Jest to narzędzie służące prowadzeniu kursów i szkoleń online, prezentowaniu sprzedaży produktów i usług klientom rozsianym po całym świecie. 

Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z kolejną firmą z Gdańska. 

 

Polecamy! https://clickmeeting.com/pl/ 

Do zobaczenia na naszych webinarach.

Projekt i wykonanie: Mehowmy