Ciepło dla organizacji

EDF Polska S.A. po raz kolejny organizuje akcje, mające na celu udzielenie wsparcia organizacjom, które aktywnie angażują się w działania na rzecz społeczności lokalnej. W konkursach „Podaj Dalej Ciepło” oraz „Ciepło na Start” organizacje mogą uzyskać wsparcie finansowe na prowadzenie działalności, promocję i rozwój.

Trzy organizacje działające na terenie Gdyni mają szansę na uzyskanie wsparcia. W konkursie „Podaj Dalej Ciepło” nominowana została Fundacja Pro Caritate Gedanensis, która prowadzi w Gdyni przedsiębiorstwo społeczne Bar Mleczny „Domowy”. W konkursie „Ciepło na Start”, adresowanym do podmiotów ekonomii społecznej, o nagrody finansowe walczą Spółdzielnia Socjalna 50+, która prowadzi działalność w zakresie usług opiekuńczych, porządkowych i dystrybucji materiałów reklamowych, a także Spółdzielnia Socjalna M@rina, świadcząca usługi turystyczne i zajmująca się hotelarstwem.

 

Która organizacja otrzyma wsparcie? To zależy również od Ciebie! Głosuj! Głosowanie trwa do 8 grudnia 2014 i odbywa się na stronie: http://www.podajdalejcieplo.pl/

Projekt i wykonanie: Mehowmy