Chcesz otrzymać bezpłatną publikację? Zgłoś się!

Jeśli Wasza organizacja chciałaby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu wykorzystania nowych technologii w swojej codziennej pracy – zgłoście się już dzisiaj. Publikacja zostanie wysłana do pierwszych 100 organizacji.

 

Publikacja „Bieszczady 2.0. Rozwój zasobów organizacji dzięki technologiom informacyjno-komunikacyjnym” zawiera teksty przygotowane przez ekspertów, bogate w praktyczne wskazówki i przykłady dobrych praktyk, dotyczące:

  • prowadzenia efektywnych i niskobudżetowych (e-)akcji promocyjnych i fundraisingowych,
  • nawiązywania skutecznej współpracy i partnerskich relacji z otoczeniem społecznym (terytorialnym i wirtualnym), w szczególności z wolontariuszami i e-wolontariuszami,
  • wykorzystania narzędzi internetowych do ułatwienia i usprawnienia pracy organizacji.

 

To, co wyróżnia „Bieszczady 2.0” na tle innych publikacji o podobnej tematyce, to twórcze podejście do wykorzystania nowoczesnych technologii dla dobra wspólnego!

 

Do 21 grudnia 2012 r. trzeba wysłać zgłoszenie na adres: biuro@dobrasiec.org, w tytule maila podając „Publikacja Bieszczady 2.0”. W treści trzeba krótko uzasadnić, dlaczego publikacja ma trafić właśnie do Was. Publikację zostaną wysłane do ok. 100 organizacji, które zgłoszą się, jako pierwsze!

 

 

 

 

Foto: http://askatechteacher.files.wordpress.com/2012/01/bubble.jpg?w=207&h=255

Projekt i wykonanie: Mehowmy