Chcesz mieć swoje stoisko na Targach Seniora? Zgłoś się!

Jesienią już po raz piąty odbędą się w Sopocie Targi Seniora, tym razem pod hasłem: „Piękny uśmiech w każdym wieku”. Organizatorzy już teraz zapraszają firmy, organizacje oraz instytucje, które posiadają ciekawą ofertę dla seniorów.

 

– Duże zainteresowanie tym wydarzeniem zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców, pokazuje, że to ważne miejsce wymiany doświadczeń oraz poszukiwania inspiracji jak zapewnić seniorom dobrą jakość życia – podkreśla Marek Wojda prezes Fundacji Niezależni – współorganizator targów. Sopockie Targi Seniora to przestrzeń gdzie spotykają się przedstawiciele różnych branż, organizacje i instytucje, które oferują produkty i usługi dostosowane do potrzeb i możliwości osób starszych oraz seniorzy i ich rodziny, na targach mają możliwość zapoznania się z szeroką i różnorodną ofertą zarówno dla osób aktywnych, jak i tych wymagających wsparcia.

Sopockie Targi Seniora to nie tylko stoiska z ofertami produktów i usług dla seniorów, to również ciekawy program edukacyjno-kulturalny. – Ważnym elementem targów są warsztaty, pokazy, wykłady oraz badania profilaktyczne, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem – podkreśla Anna Jarosz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie, pomysłodawca targów. To oznacza, że mamy coraz większą świadomość jak ważne jest przygotowanie się do starości. To jaka będzie nasza starość w dużej mierze zależy od nas samych, od tego jak wyglądało nasze dotychczasowe życie. Dlatego tak ważny jest zdrowy styl życia, odpowiednia dieta, profilaktyka, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz pielęgnowanie relacji. Starości należy się uczyć – jak mówił Aleksander Kamiński, pedagog i wychowawca, dlatego na Sopockich Targach Seniora prezentujemy ciekawe rozwiązania i pomysły jak przygotować się do starości aby była dobrym i spełnionym czasem – dodaje Anna Jarosz. 

 

Tegoroczna, piąta edycja Sopockich Targów Seniora odbędzie się w dniach 18-19 października. Firmy, instytucje oraz organizacje zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się do Biura Organizacyjnego Targów. Szczegółowe informacje: tel./fax 58 341-93-33, e-mail: biuro@targiseniora.pl, www.targiseniora.pl.

Projekt i wykonanie: Mehowmy