Charytatywny aqua maraton

W dniu 19.12.2015 na pływalni MOSiR przy ul. Chałubińskiego 13 odbędzie się kolejna odsłona charytatywnego maratonu aqua i ekidenu pływackiego.


Impreza ma na celu zebranie świątecznych paczek dla dzieci z Gdańskich Domów Dziecka. Będziemy głównie zbierać rzeczy najbardziej potrzebne: kosmetyki, szczoteczki do zębów, mydło w płynie, chemię gospodarczą, płyny do kąpieli, artykuły szkolne itp.


Udział w imprezie jest bezpłatny dla wszystkich chętnych, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsce na pływalni, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia można dokonać mailowo: kontakt@activeway.com.pl  lub telefonicznie: 509 102 095, 504 180 777.

 

PROGRAM:

NIECKA DUŻA

  • 18 – 22 – ekiden pływacki

Zadaniem wszystkich uczestników będzie wspólne przepłynięcie w sztafecie dystansu maratonu, tj. 42,195 km. Dystans będzie rozłożony pomiędzy poszczególne drużyny – maksymalnie 5 (każda startuje na osobnym torze). Każda z nich może liczyć ok. 8 – 12 osób. Zawodnicy będą zmieniali się po pokonaniu dystansu 50 m. Jest możliwość również zgłoszenia indywidualnego i dołączenia do jednej z drużyn. W maratonie może wystartować każdy bez względu na posiadany poziom umiejętności pływackich.

NIECKA MAŁA

  • 18 – 19 – Aqua Aerobic
  • 19 – 21 – Aqua Cycling

 

 

 

Źródło: mosirgdansk.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy