Casting do spektaklu grupy teatralnej Parrabbola już w ten piątek!

Jeśli interesuje Cię teatr, a do tego jesteś otwarty na ludzi i marzysz żeby stanąć na deskach Festiwalu Szekspirowskiego to właśnie masz niepowtarzalną okazję żeby to zrobić.


15 czerwca od 15.00 do 20.00 w Pałacu Młodzieży na ul. Ogarnej 56 w Gdańsku odbędzie się casting do spektaklu ”Zimowa Opowieść” londyńskiej grupy Parrabbola. Poszukiwane są osoby powyżej 16 roku życia, nie muszą mieć żadnego doświadczenia, ani znać angielskiego – wystarczą chęci ponieważ trzeba regularnie pojawiać się na próbach. Poza aktorami poszukiwani są muzycy, twórcy rekwizytów oraz kostiumów. Próby do spektaklu zaczną się 21 lipca i będą trwały intensywnie do 2 sierpnia. Zobaczyć będzie można go codziennie od 3 sierpnia, na 16 Festiwalu Szekspirowskim.


Charakter tego przedstawienia opiera się na idei teatru społecznego, który zakłada tworzenie teatru dla ludzi, przez ludzi. „Zimowa Opowieść” to historia miłosna, która wzrusza, rozśmiesza do łez, ale też wciąga widza w interakcję z aktorami – razem tańczą, śpiewają i jedzą. Ważną częścią tej produkcji jest współudział publiczności w tworzeniu spektaklu.


Przyjdź na casting, wystąp w spektaklu i spełnij swoje marzenia o aktorskiej karierze.

 

 

Ola

Foto: Joe Bennett

 

Projekt i wykonanie: Mehowmy