Bruksela czeka na Ciebie!

Działasz na rzecz osób starszych, pomagasz w rozwoju dialogu między pokoleniem młodych i starszych? Weź udział w konkursie i wygraj wycieczkę do Brukseli.

 

Organizatorem konkursu jest Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego, Jana Kozłowskiego i został ogłoszony w ramach obchodów Europejskiego Roku Aktywnego Starzenia i Solidarności Międzypokoleniowej. Zgłoszenia mogą nadsyłać nie tylko instytucje, ale również osoby prywatne np. wolontariusze, którzy swoim działaniem wspierają aktywność starszych osób.

 

Wypełniając formularz należy nie tylko wpisać co się robi, ale także jak często i czy posiada się wyróżnienia na tym polu. Jeśli więc działasz, to zgłoś się. Dla najlepszych przewidziana jest nagroda – wizyta w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Formularze można nadsyłać do 15 września, ale lepiej nie zwlekać i zrobić to jak najszybciej.

 

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony: http://jankozlowski.pl/uwaga/konkurs-zawsze-aktywni/do-pobrania/ i wysłać go elektronicznie na adres: aktywni@jankozlowski.pl. Zgłoszenie można też wysłać listownie lub zostawić osobiście pod adresem: ul. Monte Cassino 25-26, 81-787 Sopot lub ul. Dąbrowskiego 22, 84-230 Rumia.

 

Ola

Foto: Wouter Hagens

Projekt i wykonanie: Mehowmy