Biznes jest 2.0 – aplikuj na warsztaty!

Studencie 3, 4 i 5 roku! Już teraz możesz aplikować na dwudniowe seminarium organizowane przez Procter&Gamble – P&G pokrywa wszystkie koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia.

 

Warsztaty Business Minds 2.0 odbędą się 6-7 grudnia w Warszawie i będą polegać na rozwiązywaniu w pięcioosobowych grupach przygotowanych przez managerów P&G case’ów z zakresu: Logistyki, Sprzedaży, Marketingu, Działu Badań Sprzedaży i Konsumenta. Razem ze studentami z Węgier, Czech, Chorwacji i Słowacji będziesz miał szansę sprawdzić swoje umiejętności. Dla najlepszej drużyny przewidziano atrakcyjne nagrody. Ponadto, wśród uczestników wybrane zostaną osoby, które P&G zaprosi do odbycia Praktyk Letnich. A od praktyk do pełnowymiarowej pracy droga już bliska. Dodatkowo będziesz miał okazję spotkać wielu świetnych specjalistów, nabyć nowych doświadczeń i przede wszystkim rozwinąć swoje zdolności.

 

Rekrutacja składa się z trzech etapów. Nie czekaj, masz czas do 18 listopada, aby przejść pierwszy! Oficjalnym językiem seminarium jest język angielski. Zarejestrować możesz się poprzez stronę: http://ce.experiencepg.com

 

Sprawdź wydarzenie na Facebooku:http://www.facebook.com

 

KK

Projekt i wykonanie: Mehowmy