Biedronka zaprasza na bezpłatne seanse filmowe

Już 27 czerwca, pierwszego dnia wakacji, w Nałęczowie rozpoczną się seanse Kina z Biedronką w południowej części Polski. Cały projekt wystartował pierwszego dnia lata w Augustowie, przez ostatni tydzień codziennie odwiedzając miejscowości na północy kraju. Do 12 sierpnia odbędzie się 100 pokazów filmowych w całej Polsce.


Podczas tegorocznych wakacji w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Biedronka można obejrzeć ulubione filmy publiczności z ostatnich lat. Projekcje plenerowe odbywają się w miejscowościach wypoczynkowych i mniejszych miastach, w których nie ma kin. Podczas każdego ze stu pokazów na publiczność czeka specjalnie przygotowana widownia z miejscami do siedzenia dla 300 osób i pneumatyczny ekran kinowy. Każdy może także stać się na chwilę gwiazdą światowego kina i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii. Seanse rozpoczynają się po zmroku.


W programie znajdują się ulubione filmy publiczności: „Avatar”, „Spider-Man”, „Bękarty wojny”, kolejne części „Sagi: Zmierzch”. Na miłośników mocnych wrażeń czekają spotkania z „Obcym: 8. pasażerem Nostromo”, „Terminatorem” i Jamesem Bondem. Nie  zabraknie także kina polskiego: „Jesteś Bogiem” czy „Sęp”. W repertuarze znajdą się również propozycje dla najmłodszych: „Minionki rozrabiają” i „E.T.”.

 

W Elblągu 17.07 będzie można zobaczyć „Amelię”, 19.07 w Stegnie „Sępa”, a w Jastarni 20.07 „Szklaną Pułapkę”. Lista sklepów biorących udział w projekcie oraz daty i godziny pokazów filmowych dostępne są na stronie: www.kinozbiedronka.pl.

Projekt i wykonanie: Mehowmy