Bezpłatna konferencja – CSR w praktyce już w czwartek w Gdańsku

Dialogos sp. z o.o. oraz Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają przedsiębiorców, pracowników oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką odpowiedzialnego biznesu z sektora biznesu i organizacji pozarządowych na konferencję „CSR w praktyce- jak działając prospołecznie osiągnąć korzyści dla swojego biznesu?”.

 

W programie m.in. CSR w praktyce – jak działając prospołecznie osiągnąć korzyści dla swojego biznesu?, panel dotyczący innowacji społecznych i prezentacja narzędzi związanych z obszarem pracowniczym m.in. partycypacja, work – life balance, dbanie o rozwój pracowników. Nie zabraknie również warsztatów „Firma Przyjazna Środowisku”, „Angażowanie interesariuszy, w tym interesariuszy społecznych oraz „Pozyskiwanie środków oraz zasobów do przygotowania i realizacji przedsięwzięć CSR”.

 

Konferencja odbędzie się 27.11.2014 w godzinach od 10:00 do 16:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3 (Sala ABCD, budynek C, parter). Rejestracja TUTAJ.

Projekt i wykonanie: Mehowmy