Bałtyk! Proszę o uśmiech

Każdy z Was na pewno w te wakacje chociaż na chwilę zachaczył o Bałtyk i na pewno zrobiliście mu niejdną, pamiątkową fotkę. Teraz możecie się nią pochwalić i dodatkowo zdobyć super nagrody!

 

Do udziału w konkursie zachęca Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Na początek trzeba mieć zdjęcie. Warto, więc zacząć od przejżenia domowego archiwum zdjęciowego, a jeżeli tam nic się nie znajdzie – jest jeszcze chwila czasu i parę słonecznych dni przed nami, więc do dzieła! Aparaty i smartfony w dłoń i ruszajcie nad morze, taka wyprawa w poszukiwaniu świetnego ujęcia to także swietny pretekst do długiego spaceru.

 

Mamy już zdjęcie, co dalej? Dalej potrzebny będzie Facebook https://apps.facebook.com/baltic-sea/, to tutaj w specjalnej aplikacji możemy dorzucić nasze zdjęcia (maksymalnie trzy). Aplikacja jest dziecinnie prosta, należy wybrać zdjęcie, które chcemy zamieścić, dołączyć informację, o tym gdzie zdjęcie zostało zrobione i kliknąć „send”. Zdjęcie musi być w formacie gif, jpg, png i nie powinno przekorczyć 3Mb, warto również zaznaczyć, że rekomendowany rozmiar zdjęcia to 640px. Na stronie można również przejrzeć TOP20 i zagłosować na konkurencję.

 

Wygrywa zdjęcie z największą liczbą głosów, więc jeżeli macie dużo znajomych, tymbardziej warto wystartować. Do wygrania aparat CANON IXUS 220. Zdjęcia można nadsyłać do 16 września. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 21 września 2012 r. na stronie internetowej Programu Południowy Bałtyk oraz na profilu Programu Południowy Bałtyk na portalu Facebook.

 

 

 

 

Foto: Kharlosluz

Projekt i wykonanie: Mehowmy