Babi Targ – największa akcja wymiany ubrań już w sobotę w Gdańsku!

Moda, rękodzieło, ciekawa biżuteria, nietuzinkowe ubrania – podczas Babiego Targu w Galerii Przymorze uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję nie tylko wymienić się ubraniami (oraz kupować/sprzedawać), ale również poznać lokalne projektantki odzieży, dodatków i biżuterii. 


Babi Targ zagości w Trójmieście po raz czwarty, tym razem odbędzie się w Galerii Przymorze w Gdańsku. Ogromne zainteresowanie przedsięwzięciem spowodowało, że organizatorzy postanowili przedłużyć imprezę do godziny 16.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby wystawiające swoje ubrania proszone są o wcześniejsze mailowe zgłoszenie udziału (info@babitarg.com).

 

Pasjonatki i pasjonaci mody, niebanalnych ubrań i designu mogą już powoli robić przegląd szafy i szykować walizki – po dłuższej przerwie wraca do Gdańska BABI TARG. To największa impreza typu „swap party” w Polsce organizowana systematycznie od ponad 7 lat na początku tylko w Poznaniu, a od ponad roku w wielu innych miastach Polski. Tym razem Babi Targ będzie również nietypowym pomysłem na świętowanie Dnia Kobiet. To doskonała okazja, aby znaleźć ubrania „z historią” i dać im drugie życie oraz zrobić gruntowne porządki i pozbyć się ciuchów ukrytych na dnie szafy. Impreza jest bezpłatna, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uczestniczki proszone są o wcześniejszą rezerwację pod adresem info@babitarg,.com.

 

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce „swapping parties”, polegających w głównej mierze na wymianie ubrań, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk i Kalisz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

 

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

 

WSTĘP NA BABI TARG

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które przyjdą z własnymi ubraniami na wymianę (lub sprzedaż) proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc, mailowo: info@babitarg.com

Projekt i wykonanie: Mehowmy