Auchan wspiera inicjatywę SOS Wiosek Dziecięcych

Blisko 100 tysięcy dzieci jest pozbawionych opieki rodzicielskiej, a ponad 20 procent najmłodszych żyje poniżej granicy ubóstwa – informuje Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, we współpracy z którym sieć Auchan od 12 listopada rozpoczął kampanie mające na celu umożliwienie samotnym dzieciom spędzenie świąt Bożego Narodzenia w miłej i przyjaznej atmosferze. 


Przez miesiąc w sklepach Auchan Klienci będą mogli kupić Misie i kartki świąteczne w symbolicznej cenie oraz będą informowani o możliwościach pomocy otrzymując wraz z paragonem ulotkę promującą akcję.


Kartki świąteczne są dostępne w dziale biuro-kultura. Zostały zaprojektowane z myślą o nadchodzących świętach, stąd są idealnym sposobem złożenia bliskim osobom bożonarodzeniowych życzeń. Jest kilka różnych wzorów kartek. Jedne zostały namalowane przez dzieci mieszkające w Wioskach Dziecięcych i przez znanych rysowników, a drugie zawierają przepisy kulinarne znanych aktorów i tradycyjne motywy świąteczne. Wszyscy Klienci, który zakupią świąteczne kartki akcji mają  pewność, iż pieniądze trafią do wychowanków Stowarzyszenia.


Misie – symboliczne maskotki akcji, Klienci znaleźć będą mogli w koszach przy kasach. Mały miś może stanowić idealny prezent z przesłaniem, że nie pozostajemy obojętni na pomoc dla potrzebujących dzieci. Dochód ze sprzedaży misiów świątecznych również zostanie przeznaczony na rzecz dzieci.

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy