And the Oscar goes to…Best Actor in a Leading Role – Wolontariusz

Wolontariusz roku, organizacja przyjazna wolontariuszowi, koordynator wolontariuszy, inicjatywa woluntarystyczna, wolontariat w biznesie, w tych pięciu kategoriach już 5 grudnia, dokładnie w Dzień Wolontariusza, najlepszym zostaną wręczone nagrody. Konkurs „Aktywni w mieście”, właśnie wystartował!

 

„Aktywni w mieście” to organizowany corocznie, od 11 lat konkurs promujący wolontariat na Pomorzu.  Konkurs to swoiste „Oskary wolontariatu”, które wyłonią zwycięzców w pięciu kategoriach.

 

Znasz osobę, która robi coś dla innych, znasz organizację, która świetnie działa z wolontariuszami, może koordynatora, który udziela zawsze wszystkich najbardziej potrzebnych informacji i pomaga odnaleźć się w każdej sytuacji, może słyszałeś o ciekawej inicjatywie swoich znajomych, którą musimy nagrodzić, a może w szczególny sposób spodobał Ci się pomysł na wolontariat w biznesie? Koniecznie musisz wypełnić zgłoszenie! Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć tutaj http://www.kiwi.org.pl/research/list, następnie pobrać formularz w dokumencie Word, wypełnić i odesłać drogą mailową na adres konkursrcw@gmail.com. Zgłoszenia może nadsyłać każdy. Jedynym wyjątkiem jest brak możliwość zgłoszenia swojej osoby. Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych upływa 27.11.2011. Zwycięzców wyłoni jury, a wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali.

 

Organizatorem konkursu jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku. Partnerami organizatora są: Urząd Miejski w Gdańsku, Program Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO™, Miejska Instytucja Kultury Gdańsk2016, Gdańsk Convention Bureau, Europejskie Centrum Solidarności,  oraz Teatr Miniatura.

 

„Aktywni w mieście” to nie tylko konkurs, ale przede wszystkim promocja wolontariatu i rewelacyjne zakończenie Europejskiego Roku Wolontariatu.

Projekt i wykonanie: Mehowmy