Akcja zbierania podpisów „Kibicuję Fair Play”

Chcesz czuć się bezpiecznie podczas meczu? Jesteś przeciwny przemocy i agresji na stadionach? Kibicujesz kulturalnie i zgodnie z zasadami fair play? Organizatorzy programu „Szkoła Bez Przemocy“ zapraszają wszystkie szkoły do dołączenia się do akcji zbierania podpisów.

 

Aby dołączyc do akcji zbierania podpisów należy wypełnić formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu formularza, na adres mailowy koordynatora akcji zostaną wysłane: formularz do aktualizacji ilości zebranych podpisów, banery do umieszczania na stronie internetowej szkoły, wzór formularza do zbierania podpisów oraz wzrór karty informacyjnej do paczki z podpisami.

 

Na stronie głównej www Programu zostanie uruchomiony licznik, dzięki któremu przez cały czas będzie można śledzić ilość zebranych podpisów podczas akcji. Prosimy o aktualizowanie ilości zbieranych przez Państwa podpisów.

 

Na podpisy organizatorzy czekają do 23 kwietnia 2012 r.

 

Paczkę z podpisami należy wysłać do 27 kwietnia (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Profile sp. z o.o., skrytka pocztowa 36, 00-967 Warszawa 86, z dopiskiem: „Szkoła bez przemocy”- akcja zbierania podpisów.

 

Regulamin:

Szczegółowe informacje i zasady uczestnictwa w akcji zbierania podpisów określa regulamin akcji.

Przed przystąpieniem do akcji zbierania podpisów bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

 

Kontakt:

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Biuro Programu.

szkolabezprzemocy@profile.com.pl

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy