A co macie do stracenia?

Jeszcze tylko trzy dni i koniec, szansa przejdzie koło nosa, a takiej szansy nie można przepuścić. To szansa na międzynarodowe spotkania, świetną zabawę i przygodę życia, bo taka impreza zdarza się raz w życiu.

Euro 2012 najprawdopodobniej, jak napisał na swojej tablicy Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz „Przedstawiciele UEFA twierdza ze będzie to największy turniej EURO w historii i trzecia największa impreza sportowa na świecie. Do dziś do naszego lotniska zgłoszonych jest 77 samolotów z kibicami (choć wierze ze będzie więcej)”. Tak wielka impreza musi dojść do skutku, a żeby tak się stało niezbędni jesteście Wy – wolontariusze!

Jak to zrobić?
Bardzo prosto, bo to tak samo łatwe, jak kliknięcie „Lubię to!” na Facebooku. Jak się zgłosić? Wystarczy wejść na stronę www.wolontariatmiejski2012.pl i na samej górze strony kliknąć myszą w guzik: „Zarejestruj się” i wypełnić krótki formularz w języku polskim – łatwy i przyjemny.

Po co ten cały wolontariat?
Jak mówi Monika Chabor, Koordynator Projektu Odpowiedzialności Społecznej PL.2012 – Wolontariat jest w sercu przygotowań. Kiedy objeżdżaliśmy Polskę i obserwowaliśmy przygotowania, sam Platini powiedział: „infrastruktura jest tłem, najważniejsza jest organizacja” i po to jest właśnie wolontariat – . Najbardziej dokładnie, po co jest wolontariat wytłumaczył wszystkim Krzysztof Skiba z Big Cyc – Wolontariusze są potrzebni, po to, żeby wyprzedzili na lotnisku wszelkie osoby, które będą chciały oferować kibicom rozmaite usługi np. Pana z wąsem, który podchodzi i mruczy, taksóweczkę, taksóweczkę?, oczywiście cena w tym momencie wzrośnie o 500%, a następnie zaprosi szanownego kibica na zwiedzanie…Orunii…nocne zwiedzanie. Wolontariusze są po to, żebyśmy powitali na lotniskach kibiców z całego świata nie tylko słowami: stop, sex i taxi. Musimy wykorzystać to Euro, po to, żeby przyjeżdżali tu turyści i zostawiali tu swoje pieniądze -.

Co będziemy mieli z wolontariatu?
Doświadczenie, co pomoże wam z całą pewnością w znalezieniu pracy w przyszłości. Poznacie ciekawych ludzi, weźmiecie udział w bezpłatnych szkoleniach, dostaniecie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju certyfikat, gdzie wyszczególnione będą wasze obowiązki i zadania.


Wolontariat na EURO 2012 to super propozycja i cała gama możliwości, warto również pamiętać o tym, że Euro będziemy mieli pod nosem i warto z tego skorzystać.

 

 

www.wolontariatmiejski2012.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy