27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – oferta dla biznesu :)

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE
Gramy dla dzieci małych i bez focha
– na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 r.
Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 
Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać
specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Chcesz pomóc? 

1/ Postaw skarbonę stacjonarną w swoim miejscu pracy

Ten rodzaj zbiórki skierowany jest tylko do firm, które posiadają swoje oddziały w różnych miastach Polski. Nie obejmuje on Sztabów kwestujących na terenie otwartym.

Szczegóły: https://www.wosp.org.pl/final/dla-organizatorow/sztab-skarbon-stacjonarnych 

2/ Przekaż rzeczy na loterię i/lub licytację

Jak co roku podczas Finału Sztab prowadzony przez RCWG organizuje loterie fantową oraz licytację. Zysk ze sprzedaży losów i licytacji przekazanych podarunków w całości przeznaczany jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Do włączenia się w loterię zapraszamy firmy, które chciałby przekazać fanty na loterię i licytację. Mogą to być np. vouchery, wejściówki, bilety na usługi oferowane przez Państwa firmę, a także zabawki, artykuły papiernicze, książki, kalendarze itd. itp. Zadowoli nas każda, nawet najmniejsza pomoc z Państwa strony.

Logo firm, które zechcą wesprzeć „Loterię dla WOŚP” zostaną umieszczone na stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl oraz na naszym profilu na Facebook’u https://www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry.

Jesteśmy również otwarci na inną formę reklamy Państwa firmy czy też inny rodzaj współpracy.

3/ Zorganizuj w swojej firmie atrakcje i zaproś wolontariuszy z puszkami

Jeżeli w dzień Finału organizujesz w swojej firmie specjalne atrakcje (np. pokaz starych aut, wyścigi sportowe, pokazy taneczne) i chciałbyś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zaproś wolontariuszy z puszkami, którzy będą Wam towarzyszyć i zbierać datki. Informacje o dodatkowych wydarzeniach w mieście umieszczamy na naszej stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl oraz na naszym Facebook’u: www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry wraz z logiem firmy i plakatem promującym wydarzenie.

4/ Przygotuj dla wolontariuszy zniżki w dniu Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie odbyłaby się bez rzeszy wolontariuszy, którzy w ten jeden dzień wychodzą na ulicę i zbierają pieniądze na sprzęt dla dzieci i seniorów. Nie straszna im pogoda czy temperatura, jaka towarzyszy im tego dnia. 

Zapraszamy serdecznie wszystkie firmy usługowo-gastronomiczne do wsparcia osób kwestujących np. poprzez serwowanie darmowej herbaty/kawy czy drobnego poczęstunku (np. ciepła zupa) dla wszystkich wolontariuszy, którzy okażą identyfikator. Informacje o miejscach, gdzie wolontariusze mogą nieodpłatnie zjeść/napić się za okazaniem id wolontariusza umieścimy na naszej stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl
oraz na naszym Facebook’u: www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry
wraz z logiem firmy.

 

Jesteśmy też otwarci na inne propozycje i pomysły partnerskiej współpracy – napisz lub zadzwoń 🙂

wosp@wolontariatgdansk.pl

58 772 42 18

Projekt i wykonanie: Mehowmy