Zrób Paczkę – pomóż najuboższym rodzinom z Twojej okolicy

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl jeszcze do 9 grudnia  każdy będzie mógł wybrać jedną z rodzin i specjalnie dla Jej członków przygotować wyjątkową PACZKĘ na Boże Narodzenie.

Tegoroczne hasło Szlachetnej Paczki:  „Do przerwy 0:3” nawiązuje do słynnego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milan i FC Liverpool. Drużyna Liverpoolu, w której na bramce stał Jerzy Dudek, do przerwy przegrywała 0:3. Zawodnikom udało się jednak zwyciężyć.

Mecz przeszedł do historii jako symbol przezwyciężenia pozornie beznadziejnej sytuacji.

Dziś, wszystkim rodzinom w ciężkiej sytuacji chcemy powiedzieć: to, że przegrywacie, nie znaczy, że nie możecie wygrać w drugiej połowie swojego życia!

Każdemu, kto zmaga się z biedą i traci siły, by walczyć dalej, kibicują tysiące wolontariuszy i darczyńców Szlachetnej Paczki! Razem możemy wygrać ten mecz.

Tegoroczna SZLACHETNA PACZKA przekaże pomoc aż 10 tysiącom rodzin potrzebującym. W akcję już zaangażowało się prawie 8 tysięcy wolontariuszy, działających w 400 rejonach w całym kraju.

Wyobraź sobie rodzinę, którą wybrałeś. Ich marzenia są dla Ciebie tak proste do spełnienia, robiąc dla Nich paczkę udowodnisz, że każde marzenie i każdy człowiek jest ważny. Dasz Im wiarę w to, że oni też są ważni.

Zobacz, jak krok po kroku możesz zorganizować PACZKĘ:

1.      Zorganizuj kilkuosobową grupę ludzi np. znajomych, rodzinę, dzieci w klasie, jeden dział w pracy i opowiedz im o PACZCE

3.      Przygotujcie paczkę dla rodziny odpowiadając na jej potrzeby i  w dniach 9-11 grudnia zawieźcie ją do magazynu.

4.      Czekajcie na relację z przyjęcia paczki przez rodzinę.

Projekt i wykonanie: Mehowmy