Fundacja "Pomoc Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych"

Fundacja
ul. Mickiewicza 16/8

Kim jesteśmy?

Nasza Fundacja powstała w 2009 r, po to, aby pomagać osobom, które ucierpiały w wypadkach komunikacyjnych. Nierzadko takie zdarzenie zmienia całe życie ofiary - my jesteśmy po to, aby pomóc przystosować się do nowych realiów i wesprzeć w pokonywaniu trudności, jakie stają na drodze poszkodowanego.

Jak działamy?

Udzielamy pomocy prawnej, medycznej (w tym rehabilitacyjnej i fizjoterapuetycznej) i psychologicznej osobom, które najbardziej tego potrzebują. W ramach naszych możliwości finansujemy także bieżące potrzeby naszych podopiecznych, takie jak: zakup leków, środków opatrunkowych i wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

Kto może się do nas zwrócić?

Pomożemy KAŻDEJ osobie poszkodowanej w wypadku komunikacyjnym. Wesprzemy działania zmierzające ku uzyskaniu odszkodowania za zaistniałe wydarzenie oraz wskażemy zaprzyjaźnionych psychoterapeutów i rehabilitantów. Ponadto jesteśmy otwarci na nawiązywanie nowych nici współpracy z: wolontariuszami, psychologami, psychiatrami, fizjoterapeutami, lekarzami medycyny i wszystkimi tymi, którzy w jakikolwiek sposób mogli by się przyczynić do poprawy jakości życia ofiar wypadków komunikacyjnych.

Chcesz wiedzieć co u nas?

Zapraszamy na naszego fanpage'a: http://www.facebook.com/fundacjapowk

GOOGLE MAP
Projekt i wykonanie: Mehowmy