Stowarzyszenie Przedsiębiorczości i Rehabilitacji OPP

Stowarzyszenie Przedsiębiorczości i Rehabilitacji OPP
ul. Stefana Batorego 12 80-251 Gdańsk

Stowarzyszenie Przedsiębiorczości i Rehabilitacji jest Organizacją Pożytku Publicznego, działającą na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i zawodowym.

Naszą misją jest wspieranie osób niepełnosprawnych, chorujących i starszych wpokonywaniu trudności oraz podnoszenie jakości ich życia.

Połączenie wiedzy i doświadczenia specjalistów z różnych dziedzin umożliwia nam podejmowanie skutecznych ikompleksowych działań. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem Warsztatu Terapii Zajęciowej dla 50 osób niepełnosprawnych, klubów wsparcia dla osób starszych i z zaburzeniami psychicznymi, a także rozwojem zawodowym, pomocą psychologiczną i socjoterapią.

Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi ludźmi dobrej woli, instytucjami i organizacjami pozarządowymi. Bardzo liczymy też na Państwa wsparcie w postaci darowizn i odpisów 1 procenta podatku, dzięki którym jesteśmy w stanie nadal prowadzić i rozwijać naszą działalność statutową. Zainteresowanych współpracą, otrzymaniem lub zaoferowaniem pomocy, serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu lub odwiedzenia nas osobiście w siedzibie Stowarzyszenia!

GOOGLE MAP
Projekt i wykonanie: Mehowmy