Akcja sprzątania Dzień ziemi 2024-„Zakole Strzyży” okolica

Data publikacji: 19/04/2024

20 kwietnia obędzie się wielkie sprzątanie dzielnicy Brętowo.
Lokalizacja struga rzeczna "Strzyża" , niebieski stalowy most obok zbiornika retencyjnego "Potokowa - Słowackiego".
Poszukujemy osób, które pomogą przy obsłudze wydarzenia

Opis zadania dla wolontariusza

  • Pomoc przy organizacji
  • Wydawanie worków na śmieci i rękawic
  • Lekka pomoc przy robieniu kawy i herbaty podczas akcji sprzątania
  • Ogólna pomoc do zadań które pojawią się w trakcie wydarzenia

Oferujemy

  • ubezpieczenie NNW
  • zaświadczenie

Dodatkowe informacje/wymagania

20 kwietnia 2024. Godzina 14- 17

wymagania wiekowe: od 16 lat
20.04.2024 - 20.04.2024
Gdańsk Brętowo , okolica stawu retencyjnego „Potokowa – Słowackiego” oraz strugi rzecznej strzyża (Brętowo)
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy