Opieka w świetlicy na Stogach

Data publikacji: 05/10/2023

Stowarzyszenie Przyjazne Pomorze mieści się na gdańskich Stogach, jesteśmy Domem Sąsiedzkim działającym już 16 rok.
Organizujemy szereg działań, przede wszystkim dla dzieci i młodzieży zamieszkującej dzielnicę Stogi i okolicę.

W ramach swej działalności prowadzimy świetlicę. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wesprą nas w prowadzaniu jej.
Pomoc w opiece świetlicowej miałaby polegać na kreatywnym spędzeniu czasu z dziećmi.
Do dyspozycji mamy salę świetlicową, wyposażoną w mini bilard, piłkarzyki, stół do ping ponga, komputery, gry i zabawy edukacyjne, zestaw do karaoke.
Dzieci korzystające z naszej świetlicy są w przedziale wiekowym 7-13 lat, otwarte na wszelkiego rodzaju pomysły oraz zainteresowanie się nimi, poświęcenie im uwagi.
Chętnie także korzystają z możliwości pomocy podczas odrabiania lekcji.

Opis zadania dla wolontariusza

Pomoc w opiece świetlicowej dla dzieci w przedziale wiekowym 7-13 lat, kreatywne spędzanie czasu, zabawy świetlicowe, gry planszowe, puzzle, pomoc w odrabianiu lekcji.

Oferujemy

-materiały potrzebne do zajęć
-zaświadczenie o odbytym wolontariacie

Dodatkowe informacje/wymagania

Od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 13:00 a 17:00- dni i godziny do uzgodnienia, dostosowane do dyspozycyjności wolontariusza.

wymagania wiekowe: od 18 lat
długoterminowa
Hoża 14 (Stogi)
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy